Otse põhisisu juurde

Amaaaaada miiiiaaa

Halvad asjad ikka kõigepealt.Kuidas saab olla nii, et ühes teaduskonnas hääb toetuste raha üle ja teises jääb kõvasti puudu? On võimalik.Kuidagi.
Üsna arg naeratus on minu jaoks üsna julge naeratus. Vähemalt mina näen seda nii. Mina olin täna julge.Mitte ainult naeratusse puutuvalt, vaid muidu ka.Jee.Julgus on päris lahe omadus. Tegelikult ei ole minu julgus ilmselt teiste silmis eriti nähtav, sest tegelikult on need täiesti normaalsed asjad, mida ma teen. Ma olen normaalne.Jee. Sest ma arvan, et imelik ei saa olla ilma normaalne olemata.Mhmh.
Info kordumine on ka lõbus. Eriti kui info levitaja ei tea, et info kordub.Aga tegelikult info kordub.Sõna kordub. Mina ei tea,miks mul viimasel ajal siin kusagil kümnenda rea kandis nii lambiks kisub.Aa, muide eile ma ju otsustasin, et hakkan elusse kirglikult suhtuma.Davai. Elu, armastan Sind...
Hullult kunstilised pilved on.Püstol taevas.Kaplanil ei ole relva.Tema hoiab hinge.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…