Otse põhisisu juurde

Hingamise päev

Jällegi nüüd siis...see inimene, kelle bloogi ma salaja lugemas käin, on raudpolt armunud. Hea meel ta pärast. Hiih.Vist Leppida ka on kasulik.Inimestega, asjadega.

Lamades, seistes ja istudes
taevasse vaadata tuleb.
Lamades, seistes ja istudes.
Esialgu.
Käies peab jälgima teed,
vaatama jalgade ette-
seni kui puutuvad maad.
Esialgu.
Mõni näeb taevast ka siis,
kui silmad on maas.
See tuleb omal ajal,
ma usun.

J.Viiding


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…