Otse põhisisu juurde

Ahvid ja koerad on Iirimaalt?

Ma ei mõtle kuigi tihti, et koorist mulle kasu on(kuigi tegelikult ju on). Täna mõtlesin. Sest ma sain aru nii mõnestki asjast täna kahe tunni jooksul. Tegelikult võttis see ainult mõned sekundid aega, et need järeldused teha. See pole probleemi lahendus, aga on tõenäoliselt probleemi juur. Kuigi seda probleemiks nimetada oleks üsna vale. Kui miski sulle meeldib, pole see ju probleem. Tavaliselt. Lisaks veel mõtlemisega mõtlemisest üle saamine. Proovige ka. Vale mõtte asemel õige. Tervistav. Ma suudan üle olla ebaolulistest asjadest. Täna vähemalt. Ehk homme ka. Ja ülehomme. Mõnikord mulle meeldivad mõne laulu sõnad. Täna näiteks alljärgneva laulu omad. Mõtlesin, et paneks nad siia ja siis ühtäkki avastasin, et need käivad ka päris hästi selle kohta, millest täna mõelnud olen. Täna on vist tõesti kõik võimalik. See kõlab ülimalt maailmanabalikult, aga kõik seisnebki ju meis endis.

Jääboiler Kõik on võimalik

Sinul on ühe võõra lille nimi,
mis minu aias pole kasvanud.
Sinul on sinu elu ja su maailm,
mida minu käed ei ole puutunud.

Minul on see kõik, mis mul on olnud,
ja ma ei taha mõelda edasi.
Minul on üks kallis asi kadund,
ja seda sa ei anna tagasi.

Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik
Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik.

Mina räägin ikka ainult sulle,
kurjaks muutuvad mu hinges ilmad.
Täna vaatas keegi mulle otsa,
ja tal olid sinu selged silmad.

Mõtlen siin, et mõtlen mõtlen mõtlen,
ehk vahel võid sa mindki vajada.
Luban sul, et enam ma ei tule,
et koridoris juttu ajada.

Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik
Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik.

Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik
Kuid vahel ma tunnen, et kõik on võimalik.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…