Otse põhisisu juurde

Õues on pime

Ei, päris mõnus on tegelt.Jee.Välja arvatud need mõtted, mis mu peas viimasel ajal liiguvad. Või noh, mis viimasel ajal, tegelikult vist terve suve juba. Alates sellest laupäevast, kui kodus olin ja ETV "Jane Eyre'i" näitas. Kes või mis teile meelde tuleb, kui mõtlete millegi kindla peale, mis alati olemas on? Mina tean, kes mul tuleb. Tegelikult on täitsa hästi kõik ses osas.
Mõningate tartlaste jaoks hakkab nüüd aasta parim aeg- värsked näod ja teod ka ehk. Mis minusse puutub, siis ma ehk natuke muigan habemesse, kui näen väikeseid rebasepojukesi eksinud nägudega õige auditooriumi numbrit otsimas. See on natuke õel vist- kaugel see rebasepõli endalgi on. Aga eestlasel on lühike mälu- vaevalt et keegi järgmise aasta Riigikogu valimistel enam mõningate erakondade selle aasta tegusid mäletab.
Eesti Ekspress on hea ajaleht, üskpäev ma lugesin ja tundsin, kuidas tarkust pähe pandi. Kulbiga. Või pigem ehk väike teelusikatäieke. Mis selle nädala artiklitesse puutub, siis mina õppisin koolis number 186. Päris huvitav oleks, kui koolid oleksid ikka nummerdatud,umbes nagu vene ajal, ainult üle Eesti. Et Prantsuse Lütseum on kool number 1 ja Kiviõli Vene Gümnaasium number 112 jne. Konkurentsi õhutav oleks see kindlasti. Kui hea see on?
Minu sõber tasub olla, noh, tegelt Merilini sõber, sest ta vist homme saab Draama festivali kaelakaardi...tasuta kultuur- uu-uu-uu.
Ma tõmban leebet, on istutud juba küll siin.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…