Otse põhisisu juurde

++++

Täna ma nägin kingi.Ma mõtlesin neid endale osta.Vau. See on midagi uut.Samas ma ei tahaks raha nagu kulutada väikeste asjade peale. On parematki teha. Köhida näiteks.Mul on mingi mõnus köha. Mul on muidu õudselt harva köha. Ma ei viitsi juua eriti seda mürkrohelist teed. Päeval mul tegelt enam polnudki eriti köha. Aga õhtul on. Siis mul on seda Saksamaalt toodud veini veel natuke järgi.Ei tahagi teada, mis maitsega see juba olla võib.
Selles eesti keele aines, kus ma käin, oli täna lausa 2 poissi. Üks istus minu kõrval. Ta ikka oli poiss?
No igal juhul on see edasiminek.
Ja ma pole ikka veel ülikooli raamatukogus käinud.Seal on mingi pastellmaalide näitus.Peaks või sellegipärast minema. Ei lähe. Ei taha

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…