Otse põhisisu juurde

Puu taga ilvest

Niisiis ma käisin praegu ühte bloogi lugemas. See oli nii igav. Sellepärast ma ise ei kirjutagi vist praegu siia iga päev, et mul läheks ka jamaks.Vahepeal ongi läinud,aga no see oli ikka eriti selline,et mis ma tegin, kus käisin.Neh.Tegelikult olen ma hea. Ja täna on hea päeva special.Nii ma olen otsustanud. Sest mina ostsin täna kingad.Terve poe peale ainus paar, kuhu minu jalakesed(no jätkem peenutsemine, eksole) sisse mahtusid.
Üldiselt ma pidin diibitsema.Päeva lause teemadel, mille ma kohe praegu tõmban. Niisiis. Cicero on öelnud nii:"Mida kõrgemal me seisame, seda t a g a s i h o i d l i k u m a l t me peaksime käituma." Meenub see, et minister tähendab ladina keeles teenijat. Ja sellega seoses, et Jõksilt küsiti täna riigikogus, kuidas Savisaar ikka veel poliitikas tegev tohib olla.Ihhii Einoh, ma ei saa noh, bloogikriis, ei tule noh, nõme jutt on! Appiiiiiii!!!! Ei olegi ma parem, kui see, kelle bloogi ma lugesin

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…