Otse põhisisu juurde

Kellele igav ei meeldi, ärge lugege, osa 2

Mingi naine kirjutas raamatu, kus kõik sõnad algavad P-tähega. Täitsa Eestis. Peeter on tegelane seal.
Täna öösel ma ei saanud kuidagi magama jääda, proovisin küll oma viimase aja lemmikvõtet, et olen filmikriitik. aga ei mõjunud. Vahepeal tulid mingid muud mõtted +korrutas ühte lauset. Pole õrna aimugi, kust see tuli, aga vähemasti kümme korda kargas ta mulle pähe. Alateadvus võib vabalt olla, oleks loogiline. Tegelikult ilmselt isegi teadvus. Olingi ju liiga teadlik oma mõtetest, kui magada ei saanud. Ja lõpuks ei näinud mitte midagi unes. Hästi kahju, sest ma olen viimasel ajal kogu aeg näinud ja igav oleks, kui nüüd jälle vaikne periood tuleks.
Kole oli, kui noor raadiotöötaja Caspar ühes Kanal 2 haiges saates(mida ma tegelikult ei vaata, tegelikult ka;) iluoperatsioonide mõttekust võrdles ansambel Dagö muusika mõttekusega. Ja ta ei mõelnud nii, et mõlemad on hästi mõttekad. Mina sain kohe natuke kurjaks. Tegelikult polnud vist põhjust, mis see minu asi, mis talle meeldib. Isand Saatpalu on ehk tõesti armastad või vihkad-sorti inimene. Minule ka kunagi üldse ei meeldinud need tema bändid. Asjad muutuvad.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…