Otse põhisisu juurde

Kirjanurga advendikalender - 6.aken

Sedakorda üks netilehekülg, millega olen juba hea mitu aastat palju nalja saanud. See on www.jibjab.com, kus saab teha humoorikaid jõuluvideoid, mille peategelaste näod saad ise oma arvutist üles laadida.

Tahad näha, milline sa näeksid välja Gangnam Style'i järgi tantsides? Või soovid näha ennast koos kolleegidega 70ndate diskol? Jibjab aitab. Tarvis on ainult vajalikud näopildid üles laadida, määrata neil ära silmade ja suu asukoht ja ongi nali valmis.

Ainuke jama külg on see, et kui vanasti sai seda kõike minu meelest ilma sisselogimata teha, siis nüüd saab registreerimata kasutaja näha ainult väikest klippi naljavideost ja terve video saamiseks pead tasulise konto tegema. Kui viitsid maksta, saad oma video sõpradele ka saata ja mida iganes sellega teha. 

Aga. Isegi need väiksed tasuta klipid on väga naljakad vaadata, eriti, kui ise seal ringi kargad või mõni muu tuttav nägu seda teeb. 

Et natukenegi näitlikumat pilti sest lõbust luua, panin siin modelliks
ühe täiesti neutraalse karu. 
Niisiis, jibjab.com on see. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…