Otse põhisisu juurde

Elatud päevi 7500

Kuigi neid asju, mida ma teinud olen, on suhteliselt vähe, on neid siiski suhteliselt palju. Just suhteliselt palju, oleneb kellega võrrelda.
"...vaata siin ongi paradiis, millest oled sa unistand kaua"...no alati tuleb Alajõe rand meelde.Männid ja liiv. Ükspäev just mõtlesin selle peale, kuidas seal tatrapuder kõigile meeldis ja kuidas toidujärjekorras enampakkumisi tehti. Ja see jääkülm vesi, millega rannast tulles liivaseid jalgu pesta sai. Peipsi ei ole vist kunagi minu silmis järv olnud.Sest ühelt kaldalt pole teist kallast näha. Liiga suur.Seega Peipsi meri. Kaspia meri on ka järv ju. (Mul on geograafia eksam muidu täitsa tehtud. Hästi tehtud.)
Esmaspäevad elamusteks
Teisipäevad toimetusteks
Kolmapäevad kallistusteks
Neljapäevad naljadeks
Reeded rõõmustamiseks
Laupäevad lõbutsemiseks
Pühapäevad puhkamiseks
Kas poleks igav ja ühekülgne nädal? See tähendab, iga eri päev nädalast oleks ühekülgne. Samas kui iga päev nädalas on ühekülgne, siis kokku peaks ju tulema mitmekülgne(seitsmekülgne). Või?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…