Otse põhisisu juurde

Veealustest

"Seal näidati parajasti seriaali vaprast vetelpäästajast, ning näitleja, kes vetelpäästjat mängis, meeldis Sirlile hirmsasti. Kõigile tema klassi tüdrukutele meeldis. Nad kogusid vetelpäästja pilte ja postereid, ka Sirlil oli neid mitu tükki seinal. Need posterid tulidki nüüd Siimule meelde. Ta muigas salakavalalt ja läks teise tuppa."

"Sina vahi oma vetelpäästjat, enne kui krokodill ta ära sööb!" urises Siim
"Aga igal juhul tuleb teil nüüd kohe magama minna," ütles ta. "Vetelpäästja läheb ka kohe vee alla tagasi ja teie kerite voodisse."

"Siis läks veel natuke aega, mille kestel Sirli seletas, et vetelpäästja ei maga vee all, vaid hoopis päästab veest inimesi, ja siis kulus veel palju aega, kui Sirli avastas, et Siim on tema voodi kohal rippuval posteril vetelpäästjale sarved pähe ja saba suhu joonistanud."

A.Kivirähk "Sirli, Siim ja saladused"

Njah, isegi Kivirähk saab aru, et Mitch on kena mees(L).

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…