Otse põhisisu juurde

Merilin ostis endale satsidega sokid

Kuulan Westlife'i, mõmisen vaikselt kaasa ja mõtlen selle peale, kuidas on olemas varastes 20ndates inimene, kes ei tea oma vanust, ja miks tasuta asjade listis keegi inimene kärbseid saada tahab.

Sel nädalal algab olümpia. 8 aastat tagasi (iik, kaheksa aastat!), kui olümpia hakkas, kuulasin ma ka Westlife'i.

ERIC: Yeah, you're right. Hey, Kelso, Hyde watches "Little House on the Prairie."

KELSO: (laughing.) "Little House on the Prairie"?

HYDE: It reminds me of a simpler time.

Siit.

Kommentaarid

Mailit ütles …
8 aastat tundub juba kuidagi mitte-nii-palju. Ma vahest avastan end mõtlemast asjadele, mis olid 10-15 aastat tagasi ja siis jõuab mu aju selleni, et see oli 10-15 AASTAT TAGASI - ET NO MIDA? - NII KAUA AEGA TAGASI VÕI? Help...
Truffe ütles …
Jaah, suht kummaline tundub olla nii vana, et on võimalik juba täiesti selgelt mäletada 15 aasta taguseid asju :P

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…