Otse põhisisu juurde

Õõv

Ennist mulle tundus, et mul on midagi viga.

(- There's something wrong with me bro'.
- Yeah, that's obvious.)

Mitte selles mõttes tegelikult. Vaatasin seda lehekülge ja neid punaseid tilgakesi nähes lihtsalt hakkas nii hirmus, et füüsiliselt ka läks halvaks. Pärast veel vajutasin kogemata valesse kohta ja pidin neid korraks uuesti nägema. Praegu lingi jaoks aadressi kopeerimas käies olin targem ja panin käpa ekraani ette. Õaah, aga ikka tulevad judinad peale, kui selle peale mõelda.
Meenub, kuidas 8.klassi geograafiaõpikus oli kivikõrbe pilt. See oli ka jube, aga ma samas nagu tahtsin teda ikka vaadata, oli hea õudus. Aga see hirmus Eesti kaart "lipukestega"... maivõimaivõi. Sellest võiks vabalt õudusunenägusid näha. Väkk. Ma olen hirmsaid õudusfilme ka näinud ja need polnud üldse nii hirmsad kui see...asi.

Kommentaarid

meRilin K ütles …
õääääääöööööh.. ma ei taha nüüd magama jääda ju!!!!!
Truffe ütles …
Seda ma selle postituse siia vastu ööd riputasin...
Mailit ütles …
:D Pilt juudimõrvast ühes ajalooõpikus oli palju õõvastavam.
Truffe ütles …
Vaat, ja siia äkki ongi koer maetud...sellest juudimõrva pildist juba ootad, et ta on jube, aga üks süütu kaardikene lipukestega mingil lambil leheküljel ei peaks olema õudne...ja seda õudsem ta on, kui niimoodi äkitsi ennast ette viskab.
*võdistab ikka veel õlgu*
Anonüümne ütles …
Võeh, oli jah kole :P

Müümi

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…