Otse põhisisu juurde

Õel?

Viimastel päevadel olen mitu korda(kahjuks) sattunud sellistesse bloogidesse, mis tekitasid tahtmise siia midagi natuke kurja kirjutada. Või kas just kurja. Võib-olla lihtsalt mina olen selline, kellele tundub, et on väga suur hulk asju, mida lihtsalt ei ole enam mõtet öelda. Nämmutatud jama noh. Olles keskkooli lõpukirjandi ära kirjutanud, lubasin endale, et iial enam sellist jama ei kirjuta. Tegelikult poleks seda lubadust vajagi olnud, lihtsalt enam ei tahtnudki kirjutada sellest, kuidas elus ikka asjad nii-ja naapidi on. Kui midagi uut leida, siis ehk küll. Aga kuidas saab kirjutada, et kõik inimesed on imelikud, anda sellele mõttele täiesti koleheietav toon ja siis veel ise rahul ka olla? On ikka Sherlockid.
Ei, absoluutselt subjektiivne asi.Mõnus. Ajagem oma asja, imelikud nagu me kõik siin maailmas ju oleme.Haah.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…