Otse põhisisu juurde

Pilv

Aknast välja vaadates näen pilve, mis näeb välja nagu istuksid tigutorni katusel kolm puudlit. Või kuningamütsiga koer muinasjuturaamatust. Üks puudel hakkab alla hüppama,esimesed käpad juba üle ääre. Ja kuningamütsiga koer on koonu taeva poole ajanud. Ulub vist.
Kolm puudlit ja tigutorn on kadunud. Nüüd on krunniga vanaema, kelle suu üha rohkem lahti vajub ja nina aina kõveramaks muutub, üks käsi on lõua all ja teist ta vaatab. Kaks lindu lendasid talle suhu.
Koerakujuline aurulaev või viikingilaev.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…