Otse põhisisu juurde

Nägin

Just läks Kivi tänavalt mingi neiu mööda, kellel oli valge jope seljas ja mõlemas käes suur valge kott. Eemalt vaadates tundus esmapilgul nagu oleks tal alt hästi puhvis valge kleit seljas.
Ma näen viimastel päevadel mingeid asju kogu aeg unes. Kõige närviajavamal moel ehk nii, et hommikul tean, et midagi oli, aga ei mäleta mis. Mitte midagi ei mäleta, tavaliselt mõni kild ikka jääb meelde.
Kuidas mõned inimesed mõtlevad, et nende mõtted on erilised? Sest ise ju nagunii kogu aeg mõtled oma mõtteid ja kui kogu aeg mõelda, on nad tavalised. Oot ei, see jutt kisub jamaks, mis tavaline ja eriline, kes need mõisted ja nende tähenduse üldse paika pani. Avatud ruut on ikka parem kui suletud ring.

Kommentaarid

Mailit ütles …
Mul järjekordne "Kodus & võõrsil" unenägu... Ainuke, keda mäletan, on Nick...

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…