Otse põhisisu juurde

Öölaulupeost, eelnenust ja järgnenust

Eelnev oli mälukas. Mingid eriti targad, paistab, olid kohal, sest meil oli päris palju õigeid.Aga seoses sellega, kui keegi peaks tahtma 30.aprillil tasuta püssikasse minna, siis minu käest saab paberilipaka, mis seda võimaldab(Mitte et tolle päeva tegelik 15-kroonine pilet kedagi paljaks sööks).
Öölaulupidu ise oli ju igati kena, välja arvatud see, et kõige paremaid laulikus olnud laule(loe:Ehalat) ei lauldud. Aga mis seal ikka, eks ole neid juba lauldud ka.
Hämaras tehtavad avastused ei jäänud ka sel aastal tulemata. On täiesti võimalik teada mingit laulu sama kaua kui iseennast ja saada selle mõttest aru alles nüüd.
Ebaõiglus ajab jalgu trampima.

"Mulla all" nurk:
Let's face it buddy boy, there's two kind of people in the world: there's you and there's everybody else... (manalamehest pereisa)

-It's hard to get your shit together with someone watching all the time.
-But when no one's watching, then where are you? Where the fuck are you then?
(kaks tüüpi vaimsetest probleemidest)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…