Otse põhisisu juurde

Võõras, osa 4

Üle kolme kuu eile jälle. Seekordne kohtumine toimus hoopis ühes kesklinna raamatupoes. Ühel hetkel ta lihtsalt seisis minu kõrval. Mina muigasin ja sirvisin raamatut Toomas Ubast, tema ilmselt ei muianud ja vaatas vist Lagle Pareki raamatut. Ma natuke lootsin, et ta ka selle Uba raamatu vastu huvi tunneb, aga noh, palju sa ikka tahad.

Üritasin siis edasi jälgida, mis raamatuid ta veel vaatab, väga palju see muidugi ei õnnestunud, kuivõrd üritasin võimalust mööda ka mittejälitajalikku muljet jätta. Aga mingi hetk ta võttis tolle ülikooli anekdootide(ja muidu naljakate lugude) raamatukese ja istus seda diivanile lugema.

Varsti oli ta raamatulaudu kammimas tagasi ja küsis müüja käest mingi allahindluses oleva raamatu kohta. Ma ei saanud algul ise arugi, aga kui nägin, et ta räägib, võtsin automaatselt kõrvaklapi kõrvast ära, oli ju vaja kuulda. Tema sai raamatu igal juhul kätte ja mina muidugi üritasin kõigest väest näha, mis see on. Ei näinud, kuigi jõllitasin isegi liiga hullult ilmselt. Aga pealkirjas oli sõna "skorpion". Tähtkujuraamat ei tundunud siiski olevat.

Vahepeal läksin mina poest minema ja kui olude sunnil mõne aja pärast tagasi pöördusin, oli ta ikka veel seal. Tubli.

Tjah, võib-olla nägin teda seekord liiga lähedalt.

Võõras, osa 3

Kommentaarid

Anonüümne ütles …
Mulle meeldib viimane lause(Y)
T.
Mailit ütles …
Mulle ka.
Anyway - sa IKKAGI nägid teda JÄLLE! Ja mulle meeldiks, kui sa oleksid temasse armunud. Kui ma näiteks oleksin temasse armunud, siis ma küll oleksin teadnud mida teha. Mm...ma loodan, et ta märkas jõllitamist. :D
Truffe ütles …
Oleks huvitavam, kui oleks, aga ei ole.
Mailit ütles …
Kahju siis. :D

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…