Otse põhisisu juurde

Lisainfo

Praegu läksin kava.ee-sse ja leidsin sellise asja:

TV3
15.15 Zorro: mõõk ja roos

Diego joodab Mariangeli täis ning kingib talle lilli. Esmeralda loobub oma varandusest Montero kasuks. Sõdurid otsivad vanglast Sara Kalit, ent loobuvad viimasel hetkel kloaaki laskumisest. Don Alejandro tunnistab Doloresele, et Yumalay ja Regina on õed. Olmos teatab Esmeraldale, et on aeg ta ema päästa...

Ma ei saa vist päriselt aru, aga naljakas on.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…