Otse põhisisu juurde

Nagu 2 tilka vett?

Keegi teine nagunii ei näe seda, sest tavaliselt ei näe, aga märgin ära, et minu meelest on päeva lahedamaid muusikuid NOËP aka Andres Kõpper ja vastne EM-i medalimees Magnus Kirt sarnased.

Nad on sama vanad ka muide- Kõpper on Kirdist 3 nädalat vanem.

Siin on NOËPi viimatine lugu (koos Liis Lemsaluga)Ja siin on odaviske Eesti rekord tehtud sel suvel Rabati Teemantliiga etapil. Kusagilt lugesin, et Kirdil on sel suvel 8 võistlust veel. 26 cm kaugemale võiks ju olla kukepea?


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…