Otse põhisisu juurde

Rumal filmijupp

See on õige kummaline, kuidas filmides alati nii on ja siis ma mõtlen, et (vähemasti mina ja ma usun, et päris paljud) päriselt küll nii ei teeks.
Näiteks selline stseen. Naine nahistab armukesega, kui äkitselt kõlab uksekell. Naine läheb avama, armuke jääb sinna teise tuppa, kus nad algselt olid. Ukse taga on ütleme et tolle naise pärismehe hea sõber, kellega naine siis hetkeks rääkima jääb. Ja nüüd tuleb see haige osa: minuti pärast hüüab armuke teisest toast, et kuule, naine, kes seal ukse taga on või miks sul nii kaua läheb, või veel hullem, tuleb ka ukse peale vaatama, et kes siis tuli. No kes päriselt nii teeb? Teeb keegi üldse? Ei saa ju nii rumal olla.

Kommentaarid

lispet ütles …
Need filmid on raudselt elust enesest inspireeritud. Ja inimesed on kõigeks võimelised. See, et meiesugused intelligentsed alalhoidlikud inimesed nii ei tee, ei näita midagi :)
Truffe ütles …
Jah, ilmselt sul on õigus. Mind ja minu mätast...;)

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…