Otse põhisisu juurde

Idee 1- pildiotsing 0

Taevas on hallisegune kahvaturoosa, vihma sajab ja hämardub. Täitsa kunst. Ja esimene vihje päikese olemasolust viimaste nädalate jooksul.

Teema oli tegelikult järgmine: kui ma oleksin mees, tahaksin endale tumepruuni tuhmi(või mati?) läikega ülikonda ja siukest umbes sarnast värvi(aga natuke hallikamat) särki ka, mis sinna juurde käiks. Üritasin netist pilti leida, mis enam-vähem ettekujutusele sarnaneks, aga see osutus ootamatult raskeks.
Võib-olla oleks tegelikult parem, kui mitte mina poleks mees sellise ülikonnaga, vaid minu nägemisulatuses viibiks pidevalt mees, kes seda kannaks. Jah, nii oleks märksa parem.

Loo iva: ülikond teeb silmale rõõmu!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…