Otse põhisisu juurde

Let it snow..no mis vihm?

Hmm. Laura ütles ükskord, et üks populaarse telesaate juht paistab olevat postmargi sügavusega inimene.Hiih.Ma tean ka selliseid inimesi mulle tundub. Kahjuks.
Hommikune Tallinn ei ajagi mind nii väga närvi.Peaaegu et meeldib.Peaaegu.
Suts jama on, kui mingi muusika kuulamisperiood jääb sellisesse aega, millesse kuuluvad tunded on mööduvad.Nii jääb hulk head muusikat lihtsalt kapile tolmu koguma,sest möödunud aegade muusikat tahad ainult harva-harva veel kuulata. Liisi Koiksonit, see tähendab, ma kuigi tihti enam ei kuula.
Aa, ja Laura, sa vaata, et sa kõrvu ei liiguta, muidu oled eesel.Mhmh.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…