Otse põhisisu juurde

Õnneks ja kahjuks detsember

Täna hakkasid minu mitmesugused kaardid jampsima. Pangakaart nimetas end tundmatuks kliendikaardiks, poe sooduskaart on aegunud, sünnipäevakaarte mulle ka see aasta ei saadetud. Mitte et mul täna sünnipäev oleks, siis ma oleksin pidanud ilmselt 13.kuul ilmale tulema. Mingi 8-kilosena? Äkki ma oleksin siis geenius? Suure sünnikaaluga inimesed pidada hilisemas elus intelligentsemad olema.(Ma olin 4,5 )Ohsaa, praegu mul tuli mõte! Väga vahva!
Homme on Britneyl vist sünnipäev, täna kirjutas lehes, et ta lasi oma kõhtu väiksemaks lõigata. Laseks endal ka näiteks väljaveninud mao ära lõigata. Vanasti me mängisime arsti, siis arstid pidid kõhu alati mitu korda lahti lõikama, sest unustasid käärid või midagi kõhtu.'
Ma ei saa aru, miks ma oma vanu prille kanda ei saa, silmad hakkavad valutama. Sama tugevus ju mis praegustel. Harjumise värk ilmselt.
Muidu täna pandi kaarsilla juures puude külge punaseid ja valgeid mune.Veel mingi informaatiivne lause? Anyone?
Päeva lause: "Kodanikuks saamine eeldas veel 18.sajandilgi väärikat päritolu, kuulumist luteri kirikusse, kaubanduse õppimist või käsitöömeistri seisust ning kinnisvara(oma maja) omamist." Eesti ajalugu IV. M.Laur, T.Tannberg, H.Piirimäe.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…