Otse põhisisu juurde

# 1065

Üks laulunimekiri. Päris huvitavad punktid.

1:A song you like with a color in the title - Prince - Purple rain, sest see on lihtsalt haaravalt dramaatiline.
2:A song you like with a number in the title - Take five, ükskõik siis kelle esituses
3:A song that reminds you of summertime - Röyksopp (& Lykke Li) - I miss it so much
4:A song that reminds you of someone you would rather forget about - Rihanna see kõige esimene laul, mis tal oli. Või ükskõik mihuke järgmine. Umbrella võib jääda, kui tahab.
5:A song that needs to be played LOUD - Rahmaninovi 2.klaverikontsert (peaasjalikult 2.osa). Aga igasugused klassikapalad on enamasti liiga vaiksed. Sellepärast mulle meeldis kooris laulda, et suure koori seest kuulatuna oli muusika (või laul) piisavalt kõvasti.
6:A song that makes you want to dance - Üle aastate kaasakiskuvaim on Justin Timberlake'i Can't stop the feeling
7:A song to drive to - Star Warsi peamuusika
8:A song about drugs or alcohol - Amy Winehouse - Rehab
9:A song that makes you happy - Hohoho, nii ei saa lihtsalt küsida ju. Jackson 5-  I want you back või Dagö - Vaadake vaid paremat poolt, just täna kuulasin
10:A song that makes you sad - Feist -Graveyard
11:A song that you never get tired of - Kollane Allveelaev G - Rendime saarele sauna
12:A song from your preteen years - Ace of Base - All that she wants (See on see laul, mida ma oma pudises kuulmise järgi kuuldud inglise keeles kaasa laulsin.)
13:One of your favorite 80’s songs - Fleetwood Mac - Everywhere
14:A song that you would love played at your wedding - Hmm, puudub ma kardan. Aga miks mitte seesama eelmine laul.
15:A song that is a cover by another artist - Salvador Sobral - A case of you
16:One of your favorite classical songs - Griegi see üks klaverikontsert, peaasjalikult 2.osa
17:A song that would sing a duet with on karaoke - Ää, oot mida? Näiteks Something stupid. Ei nõua erilist hääleulatust. Ja mulle on ikka meeldinud seda naishääle osa kaasa laulda.
18:A song from the year that you were born - Nooh, kui veel täpsemaks minna, siis imaluse tipp Lady in red oli kõva hitt augustis.
19:A song that makes you think about life - See on küll liiga diip. Regina Spektor- Firewood
20:A song that has many meanings to you - The Verve'i The drugs don't work- mitte tingimata õnnetu laul
21:A favorite song with a person’s name in the title - Kindlasti mitmeid, aga Joni Mitchelli Song for Sharon kargas esimesena.
22:A song that moves you forward - Sisuliselt liigutab see mind küll tagasi, aga S club 7 - Reach (aegadest, kui populaarmuusikas veel meloodiale ja muule säärasele vanamoodsale loodeti)
23:A song that you think everybody should listen to - Pole sellist, kuulaku igaüks, mida tahab.
24:A song by a band you wish were still together - Genialistid - Naistele meeldib (Kuigi tegelt on hea, et nad omasse aega jäid.)
25:A song by an artist no longer living - George Michael - Older (Ma praegu kuulan seda laulu ja ma ütleks et... ossaraisk.)
26:A song that makes you want to fall in love - Vaiko Eplik ja Eliit - Armastus päästab maailma (Praegu mõtlen, kas peaks äkki selle laulu saatma sinna Raadio 2 100 aasta hiti valimisele. Sest palju nii kõvu hümne ikka on. Saadetud!)
27:A song that breaks your heart - The Smiths - Please please please let me get what I want
28:A song by an artist with a voice that you love - Leonard Cohen - I'm your man. Või The Nationalilt mõni laul või Sibula Riho esituses midagi.
29:A song that you remember from your childhood - Eks teie tea, et te jumala tempel olete... Kui sa tead seda laulu, siis here-here. Rudolf Tobias, kui ma ei eksi.
30:A song that reminds you of yourself - Ivo Linna - Julge laul ehk Sangar seiklusfilmis omal moel.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…