Otse põhisisu juurde

Mõmm...või njau?

Dziisös, see minu kassilamp on ühest silmast imelik. Viltu :S No pole hullu, ongi ehk huvitavam. Ja kuidas suudab muusika paremini kui miski muu meeleolu tekitada? Prantsusenaineprantsusenaine. Küll on hea, et ma oma elu kellegi teisena ei ela. Ilmselt poleks "Kaisa prilliklaaside taga säravad silmad helgivad vägagi kelmikalt, seega on tal kas palju varjata või siis on ta ümber lihtsalt selline salapärane aura, mis lausa sunnib pärima"(by Krista) see siis sugugi sama. Neh, praegu juba jah silmad helgivad, enne helkisid prillid, mis sa nende odavate klaasidega ikka muud teed.
Praegu tuli õnnestumine. If you know what i mean.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Seriaalid 2019

Mingi kusagil 5 seriaali on siin, mida veel juurde tehakse. Tore. 
18. Clique Vaatasin, sest filmitud oli Edinburghis. Kaks hooaega olid mõlemad suht sünged. Palju tegelasi olid üliõpilased, aga polnud üldse lõbus ülikooliseriaal. Märksa tumedamad teemad.
17. Ordeal by innocence Agatha Christie' loo põhjal tehtud mitme tuntud näitlejaga miniseriaal. Otse igav polnud, aga küüsi närima ka ei pannud.
16. The Beautiful Lie Tänapäeva toodud Anna Karenina. Idee mõttes huvitav - oli põnev mõelda, milline Karenina aja asi millele tänapäeval vastaks (nt kui esialgne Anna tõugati seltskonna poolt ära, siis selle seriaali Anna sai meedialt nuuti jms). Samas mõni näitleja oli nagu halb.
15. Women in love D.H. Lawrence'i kahe raamatu põhjal. Täitsa naljakas vaadata. Kui raamatust lugedes ei tundu imelik, et inimesed vahepeal diipe monolooge peavad ega räägi üldse nagu tavalised inimesed, siis kusagil seriaalis reaalselt seda kuulda on harjumatu. (Ei võrdu halb.)
14. Breathless 1960ndad Londoni…